Pokój dla matki z dzieckiem w Galerii Bałtyckiej

Byliśmy ostatnio w Galerii Bałtyckiej i jestem przekonana, że będziemy tam co raz częściej. Otóż Galeria Bałtycka ma jeden z najlepszych pokoi dla matek z dziećmi w których byliśmy. 

Pokój skradł moje serce od samego początku i tym samym Galeria Bałtycka stała się miejscem gdzie najchętniej wybieramy się na zakupy.

Gdzie znajduje się pokój dla matki z dzieckiem w Galerii Bałtyckiej?

Pokój znajduje się na poziomie + 1 w korytarzu pomiędzy sklepami Ryłko i Primamoda.

pokoj dla matki z dzieckiem w galerii baltyckiej, pokoj z przewijakiem, pokoj do karmienia w galerii bałtyckiej
Plan Galerii Bałtyckiej


Co znajduje się na miejscu?

Ten pokój dla matek z dziećmi jest najlepiej wyposażonym pokojem w którym byliśmy.
Po wejściu do pomieszczenia znajdują się dwa przewijaki z ręcznikiem papierowym oraz chusteczkami nawilżanymi (światowo!;) ), dwie umywalki z lustrami, kanapa dla "osób towarzyszących". Następnie mamy stolik z krzesłami i krzesełkiem do karmienia oraz wbudowaną w ścianę mikrofalówkę. Znajdziemy również mały stoliczek z krzesełkami dla dzieci. Co skradło moje serce -  to dwa osobne miejsca do karmienia dziecka z kotarami - dzięki temu możemy swobodnie karmić nasze dziecko, nie przejmując się, że ktoś nam wpadnie do środka. W takim mikropokoiku do karmienia jest fotel i malutki stoliczek. Przygaszone światło sprawia, że jest bardzo przytulnie i komfortowo.


pokój dla matki z dzieckiem galeria bałtycka, pokój z przewijakiem galeria bałtyckaPokój dla matki z dzieckiem jest utrzymany w modnym stylu skandynawskim. Nie gra żadna muzyka, kolory są stonowane, wszystko jest bardzo stylowe i przyjemne dla oka dziecka i rodzica.
W pokoju jest wystarczająco dużo miejsca na dwa wózki.
W galerii jest tylko jeden taki pokój dlatego też należy liczyć się z dużym zainteresowaniem wśród rodziców. My minęliśmy się w drzwiach z inną rodziną a po trzech minutach dołączyli do nas inni zainteresowani. Gdy wychodziliśmy czekali przed drzwiami już następni chętni.


pokój do karmienia galeria bałtyckapokoj z przewijakiem, pokoj do karmienia galeria bałtycka


Bardzo cieszy nas fakt, że pokoje dla matek z dziećmi są coraz bardziej funkcjonalne oraz przystosowane dla rodzin z małymi dziećmi. My o wiele chętniej odwiedzamy miejsca, w których wiem, że mogę komfortowo nakarmić Tomka, nie martwiąc się, że np. ktoś mi zaraz wpadnie do pomieszczenia.
Oby więcej galerii poszło w ślady galerii z Wrzeszcza!

Byliśmy również w Centrum Handlowym Osowa oraz Designer Outlet Gdańsk.


Spodobał Ci się nasz blog? Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku oraz Instagramie!6 komentarzy:

 1. Świetnie, że w takim miejscu jak galeria handlowa jest taki przytulny kącik :) Wielki plus dla pomysłodawców tego projektu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem szczerze, że jest to nie lada udogodnienie ! Oby więcej takich miejsc! Świetny wpis:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pokój jest na prawdę super, ale nie ma się co dziwić skoro projektowała go blogerka, która ma dwójkę dzieci i niezwykłe wyczucie do urządzania wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejuu ale znakomity. dla mnie to wielkie zaskoczenie. nigdy nie spotkałam się z takim pokojem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie przystosowany pokój. Oby takich więcej

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby więcej galerii robiły coś takiego dla matek z dziećmi
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Mama i Tata w Trójmieście , Blogger