Centrum Handlowe Osowa pokój dla matki z dzieckiem

Jeżeli mamy jechać na większe zakupy, to zawsze decydujemy się na centrum handlowe, gdzie dostępny jest pokój dla matki z dzieckiem, w którym można spokojnie przewinąć i nakarmić dziecko.
Tym razem, głównie ze względu na odległość od domu, zdecydowaliśmy się na wyjazd do Centrum Handlowego Osowa.

Gdzie znajduje się pokój dla matki z dzieckiem w Centrum Handlowym Osowa?


Pokój dla matki z dzieckiem znajduje się za sklepem H&M i Go Sport, po prawej stronie centrum. 
Po drugiej stronie centrum (za sklepem Carry od strony Auchan) znajduje się toaleta dla niepełnosprawnych z przewijakiem, więc jeżeli pokój do karmienia jest zajęty, to dziecko przebrać możemy właśnie tam.

pokój do karmienia w centrum handlowym osowa, pokój dla matki z dzieckiem
http://chosowa.pl/sklepy/


Aby dostać się do pokoju niezbędne jest zadzwonienie domofonem, wówczas drzwi zostaną otworzone nam automatycznie. Nie ma możliwości zamknięcia się od środka, co jest minusem, bo drzwi otwierane są za każdym razem, gdy ktoś wciśnie przycisk. Należy być przygotowanym na to, że ktoś nam wejdzie w trakcie karmienia lub przebierania dziecka, bo nawet nie wiadomo, czy pokój jest zajęty, czy nie. 
Gdy byliśmy tam ostatnio, muzyka była dosyć głośna i może rozpraszać niektóre dzieci. 
W pokoju jest schludnie i czysto.


pokój dla matki z dzieckiem centrum handlowe osowa, pokój do przewinięcia dziecka, pokój z przewijakiem w ch osowa


Co znajduje się w pokoju matki z dzieckiem?


Miękki przewijak , krzesło do karmienia, umywalka wraz z dozownikiem mydła, lustro, śmietnik, papierowe ręczniki i elektryczna suszarka do rąk, czyli wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.
Miłym akcentem jest zabawka nad przewijakiem, która skutecznie skupia wzrok dziecka oraz kolorowe obrazki. Tomek zakochał się w sowach ;) 


pokój dla matki z dzieckiem w CH Osowa, pokoj do karmienia i przewinięcia dziecka w centrum handlowym osowa


Miejsca jest niewiele, po wjechaniu wózkiem praktycznie nie ma go wcale. Gdy ja karmiłam mąż musiał stać pod samymi drzwiami, bo nie było miejsca (w sumie to i dobrze, bo skutecznie bronił mojej i Tomkowej prywatności ;) ).

Reasumując, bardzo dobrze, że pokój dla matki z dzieckiem jest osobnym pomieszczeniem, specjalnie dedykowanym dla rodziców z małymi dziećmi. Czuję się o wiele spokojniejsza, robiąc zakupy i wiedząc, że w razie potrzeby karmienia czy przewinięcia jest wszystko czego potrzebuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Mama i Tata w Trójmieście , Blogger