Album dziecka, Wydawnictwo Arkady - recenzja

Praktycznie nie mam żadnych zdjęć z okresu kiedy byłam noworodkiem/ niemowlakiem. Miałam jedno, gdzie podobno widać było moje wielkie oczy. Gdy byłam mała, znalazłam to zdjęcie i schowałam, żebym miała pamiątkę jak będę dorosła. Do dzisiaj nikt, łącznie ze mną nie wie gdzie jest to zdjęcie. 


Obiecałam sobie, że moje dziecię będzie miało mnóstwo zdjęć, które będzie mogło gubić, zgryźć, rysować, a i tak będzie miało ich mnóstwo. Słowa dotrzymuję. Praktycznie każdego dnia robię mu kilka zdjęć. 
Będąc jeszcze w ciąży, mąż wygrzebał z dna szafy wypełniony "Album naszego dziecka". Mama męża skrupulatnie wypełniała każdą stronę albumu, dzięki czemu teraz jest to niesamowita pamiątka dla Kamila i skarbnica wiedzy dla mnie.
Hormony ciążowe dały o sobie znać jak tylko przewróciłam kilka kartek. Oglądałam z ogromnym wzruszeniem, roztkliwiałam się nad każdą fotografią i oczywiście się rozpłakałam pojękując "jakie to słodkie" i "też chcę takie".
Doszłam do wniosku, że taki album będzie jeszcze lepszą pamiątką niż tona zdjęć.
O mały włos nie kupiłabym oryginalnego takiego samego albumu, wygrzebanego w czeluściach olx. Jakiś cień rozsądku kazał mi sprawdzić, czy nie ma już takiego albumu z nowszą szatą graficzną i poradami nie z przed trzydziestu lat (zdjęcia albumu męża na końcu postu).


Recenzja albumu dziecka wydawnictwa Arkady, Książka album dziecka z misiem


Tak trafiłam na "Album dziecka" Wydawnictwa Arkady.Pierwsza w oczy rzuca się twarda okładka z brązowym misiem, który ma miłe w dotyku futerko. Uroku dodaje wstążeczka do związania dwóch okładek. 
Kartki albumu są sztywne i grube, co daje wrażenie bardzo porządnego wykonania. 
Bardzo miłym zaskoczeniem jest bardzo dużo dodatkowych miejsc na zdjęcia, pamiątki w formie zakładek, kieszonek, dodatkowych książeczek doklejonych do strony  itp.Strona albumu - pierwsze chwile bez mamy. Album dziecka zawierający wszystkie etapy rozwoju dziecka, pamiątka dla dziecka na lata.Kolory książki są bardzo stonowane i pasują do dziewczynki jak i do chłopca. Dominujące kolory do błękit, fiolet, beż i róż. 
Pierwsze strony poświęcone są rodzicom i ciąży. Na kolejnych stronach znajdziemy "pierwsze razy", pierwsze dni życia, pierwsze dni w domu, pierwsze wakacje itp. Znajdziemy też miejsce na opis członków bliskiej rodziny i kilka stron poświęconych zdrowiu dziecka.Album z wydarzeniami z życia dziecka, kalendarz rozwoju dziecka. Pamiątka od narodzin do pierwszego roku życiaAlbum dziecka jest miejscem gdzie możemy zapisać najważniejsze wydarzenia dziecka od dnia narodzin, do osiągnięcia przez niego roczku. Jest tylko kilka stron, które można będzie uzupełnić za jakiś czas.Album dziecka wydawnictwa arkady to zbiór najważniejszych chwil z życia dziecka. Wspaniała pamiątka dla dziecka i rodzicówDecydując się na ten Album musimy pamiętać o zajrzeniu do niego co najmniej raz w miesiącu i przejrzenie go "od deski do deski", bo na różnych stronach możemy odnaleźć miejsca, gdzie możemy opisać lub uzupełnić informacje o poczynaniach naszej pociechy.Stara pamiątka męża album naszego dziecka gdzie są zapisane wszelkie osiągnięcia męża od narodzin do podstawówki.
Pamiątka Kamila


Wypełniony Album naszego dziecka, mojego męża
Pamiątka Kamila i zbiór wiedzy dla mnie


Reasumując Album dziecka wydawnictwa Arkady będzie fantastyczną pamiątką dla dziecka i rodziców - o ile będzie dokładnie uzupełniany. Przyjemna grafika, ciekawe rozwiązania i uniwersalność książki to kilka argumentów, dzięki którym warto zdecydować się na zakup tego Albumu, a można go nabyć np. tutaj.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Mama i Tata w Trójmieście , Blogger